Referencie
473
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-473,bridge-core-3.1.8,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-30.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.6,vc_responsive
 

Referencie

Napísali o nás:

Pre PaedDr. Janu Chynoradskú majiteľku firiem Harmony Academy s.r.o. a Harmony school n.o. a hlavne tiež projektu Learn & Lead (certifikovaný aj ministerstvom školstva SR o vzdelávaní učiteľov – leadrov neskôr Learn & Lead Innovation, s.r.o.) sme robili pravidelný controlling a reporting. Súčasťou spolupráce bolo aj poradenstvo a koučing ako pomoc pri strategickom smerovaní firmy s projektom L+L a so vstupom investora.

PaedDr. Jana Chynoradská

Majiteľka, Autorka knihy:

Mária som stretla v roku 2014, odkedy sa stal mojim ekonomickým poradcom nastavovania modelu Learn & Lead. Strávil so mnou intenzívne jedno z kľúčových období nového nastavovania riadenia našej spoločnosti a svojim odborným pohľadom na strategické a finančné riadenie spoločnosti nám pomohol zadefinovať si priority a nastaviť procesy pre obchodnú a finančným časť Learn & Lead. Mário predstavuje v dnešnom svete človeka-odborníka, ktorý vie nadchnúť, naučiť a viesť ľudí v citlivom napojení sa na ich aktuálne potreby a možnosti. Našla som v ňom učiteľa, ktorý mi priniesol do môjho života a jednej z mojich „tajných komnát“ svetlo a vieru v moje schopnosti. Do tejto knihy som ho vybrala preto, lebo je mojou voľbou číslo 1 na post odborného konzultanta pre finančné a strategické riadenie organizácie. Mám nádej, že vďaka nášmu spojeniu dokážeme prostredníctvom Learn & Lead priniesť spolu osoh každému, kto sa s naším modelom stotožní.

Drahý Mário z celého srdca vám ďakujem za vašu vnímavú pozornosť, záujem o mňa ako človeka v čase najväčšej krízy Harmony, kedy ste mi ponúkli nové pohľady na situáciu, ktorej riešenie sa mi podarilo nájsť.
S vďakou Jana

Naše recenzie:

Marek Šajbidor

Hypotekárny úver vybavený bez najmenších problémov. Ďakujem za férový a priateľský prístup.

Rado Pončák

Ústretový a profesionálny prístup, žiadne sľuby ale činy.

Ján Gembický

Dobrý deň,chcel by som vyzdvihnúť Vašu profesionalitu a ochotu pomôcť.Bol som v zlej situácii,z ktorej ste ma dostali a preto som Vaším klientom už niekoľko rokov.Vzdy keď potrebujem poradiť alebo zmeniť produkt veľmi ochotne mi Váš človek pán Baranovič pomôže a poradí.Som s ním nadmieru spokojný, s jeho veľkým prehľadom,profesionalitou,komunikáciou a celkovým prístupom ku klientom.Aj pre tieto veci ho odporúčam ďalej a zakaždým je to s pozitívnou odozvou od mojich známych.

Adriana Schmidtová

Spoluprácu s Máriom Baraňovičom hodnotím ako výnimočnú. S jeho profesionalitou, proklientským prístupom, komunikáciou aj riešením problémov pri vybavovaní všetkých náležitostí spojených s financovaním kúpy nehnuteĺnosti sme maximálne spokojní. Jeho služby využívame naďalej a plánujeme v tom pokračovať aj v bodúcnosti. Ďakujeme.

Robert Domorak

Mário je absolútny profesionál, ktorý vyrieši aj neriešiteľné. Keď som potreboval vždy bol k dispozícii. Viac krát som využil jeho služby a nikdy nesklamal. Odporúčam!

Ladislav Glinda

Výborná skúsenosť, opakovane veľká pomoc pri prefinancovaní kúpy nehnuteľnosti. Prehľad na trhu a profesionalita pána Baranoviča dáva človeku možnosť v krátkom čase nájsť vhodné riešenia, pričom tak ako to život prináša, i mne sa pri financovaní pritrafilo niekoľko komplikácií a práve pri nich sa odborná pomoc profesionála hodí najviac. Za mňa teda spolupráca s Účtoprofit s.r.o. na jednotku, ušetrila čas i peniaze.

Marcel Capka

Marcel Capka

P. Baranovic mi pomohol s vybavenim hypoteky a aj s neskorsim refinancovanim. Taktiez vyhodne sprostredkoval samotne poistenie novostavby. Jeho proklientsky pristup mi usetril vela casu a behaciek nielen po bankach ale aj katastri. Viem ze jeho sluzby urcite este vyuzijem.Pojdem „na istotu“.

Renata Matuškovičová

Kupovala som nehnuteľnosť a nevedela som absolútne kde a ako začať. Na odporučenie som kontaktovala pána Baranoviča Postaral sa o celý proces od A po Z . Profesionalny pristup, ochota riešiť celý proces a následný klientsky servis. Veľká spokojnosť.

Tomáš Čerkes

Riešených už niekoľko hypoték a vždy k mojej spokojnosti. Zakaždným sme našli najvhodnejšie riešenie.

Marek Hvizdos

Maximálna spokojnosť.
Ochota a profesionalita p. Baraňoviča bola a stále je na vysokej úrovni. Boli sme vo veľmi kritickej a stiesnenej situácii ale len vďaka nemu a jeho pomoci máme vlastne bývanie.

Martin Zaťko

Martin Zaťko

Môžem potvrdiť výbornú skúsenosť a ďakujem za pomoc s úverovím poradenstvom. Vďaka pánovi Baranovičovi bola kúpa nehnutelnosti tak jednoduchá že som v podstate nemusel nič spraviť. Všetky otázky velmi precízne zodpovedal. Profesionalita, rýchlosť, ústretovosť, trpezlivosť, odbornosť.

Marián Madola

S Máriom Baraňovičom spolupracujem už niekoľko rokov pri financovaní a refinancovaní prostredníctvom hypotekárnych úverov pre klientov. Spolupráca s ním je vždy maximálne profesionálna s maximálnym úžitkom pre klienta, aj s výhľadom do budúcna.

Ivan Urminský

Odborné a promptné reakcie s proklientským prístupom. Tak by som hodnotil Mária a jeho služby. Ak potrebujete pomôcť s financiami, ste na správnej adrese. Ďakujem za pomoc s čerpaním hypoték a teším sa na ďalšiu spoluprácu 👍

Stanka S.

Ak hľadáte profesionálne poradenstvo a ľudský prístup, tak ako som ho
hľadala ja, je firma ÚČTOPROFIT presne pre Vás. Bola som veľmi spokojná s prístupom a promptnosťou pri vybavovaní hypotéky.
Vrelo odporúčam.

Juraj Schmidt

Využil som služby pri vybavovaní hypotéky. Všetko prebehlo v poriadku. Osobne veľmi oceňujem časovú flexibilitu.

Alexander Žažo

S prácou pána Baraňoviča som veľmi spokojný, je to odborník na pravom mieste! Riešili sme spolu hypotekárny úver a poistenie a jeho prístup ma príjemne prekvapil.
Všetko bolo do najmenšieho detailu vysvetlené, všetky možnosti sme spoločne prešli a prediskutovali a vybrali najvhodnejšiu alternatívu.
Prístup hodnotím ako maximálne profesionálny. V budúcnosti sa na neho určite obrátim znova a jeho služby som niekoľkokrát odporučil aj známym – samozrejme spokojnosť!

Ďalšie recenzie nájdete tu